מה זה בוטוקס?

בוטוקס ומילוי עור יכולים לשקם את המראה הצעיר שלך על ידי טיפול בסימני ההזדקנות.

בוטוקס מרגיע את השרירים שיוצרים קמטים דינמיים אשר מתרחשים בדרך כלל כשאת מציגה הבעת פנים כלשהי. מילוי עור מטפל בקמטים הסטטיים שנראים גם כאשר הפנים שלך רגועות ואינך מציגה הבעה.

בוטוקס משמש באופן קלאסי כמרגיע שרירים באיזורים בין העיניים, בסנטר ובהשתפלות של הפה. בנוסף לטיפול בסימני ההזדקנות בפנים ובצוואר, בוטוקס גם מטפל בזיעה מוגברת (היפרהידרוזיס) בבתי השחי.

מדוע לבחור בטיפולי בוטוקס אצל ד"ר פרידמן?

לד"ר פרידמן, דרמטולוג בעל תעודות בארה"ב ובישראל עם ניסיון של מעל 25 שנה, יש ניסיון בביצוע מתיחת פנים בבוטוקס. טכניקה זו יעילה מאוד ברכישה מחדש של המראה הצעיר והטבעי שלך.
מתיחת פנים בבוטוקס מרימה את העור על ידי הוספת בוטוקס בשכבה העליונה של העור ובשכבה התת עורית באיזורים הבאים:
החלק העליון של המצח
קו הלסת
לפני האוזניים
צוואר
בנוסף למתיחת העור, לבוטוקס יש השפעות חיוביות נוספות על העור:
מפחית שמנוניות
משפר את מראה הנקבוביות
יוצר קולגן
מתיחת הפנים בבוטוקס ניתנת לביצוע כנוהל בפני עצמו או בשילוב עם מילוי עור בהתאם להיקף סימני ההזדקנות. בדרך כלל, מתחזקים את הבוטוקס אצל ד"ר פרידמן ב-2 עד 4 ביקורים בשנה.
כשתקבלי ייעוץ מד"ר פרידמן הוא יתאים תוכנית טיפולים במיוחד עבורך כדי שתוכלי לשחזר ולשפר את המראה הצעיר והייחודי שלך.

היכן אפשר לקבל בוטוקס?

ניתן להוסיף בוטוקס בחלק העליון של המצח. בחלק התחתון של המצח לא ניתן להוסיף בוטוקס משום שהוא עלול לגרום לעיניים להיראות נפולות.

בוטוקס יכול ליצור צורת עין יפה וניתן להשתמש בו יחד עם מילוי עור.

ניתן להוסיף בוטוקס ברקה על מנת לטפל במיגרנות.

בוטוקס יכול לטפל בקמטים מתחת לעיניים, לעתים קרובות בשילוב עם מילולי עור. באיזור שמתחת לעינייך, בוטוקס יכול לטפל בשריר מעובה שנעשה בולט כשאת מחייכת, כמו גם בקמטים שנמצאים ישר מתחת לעיניים.

בוטוקס יכול לרכך בקמטי הבעה סביב האף, שמופיעים כאשר מאמצעים את העיניים או מזעיפים פנים. בנוסף, בוטוקס יכול להרים את קצה האף.

בוטוקס יכול לטפל בחיוך שחושף חניכיים, השתפלות של הפה וקווים מעל לשפתיים.

גומה בסנטר נגרמת בגלל שריר פעיל יתר על המידה שניתן להרגיע אותו באמצעות בוטוקס.

בוטוקס יכול ליצור קו לסת אובאלי ויפה במקום קו מרובע על ידי הרגעת שריר המלעס. בוטוקס יכול לטפל גם בחריקת שיניים.

קיימים סוגים שונים של רצועות מסביב לצוואר. רצועות אנכיות על הצוואר מטופלות באופן הטוב ביותר בעזרת בוטוקס. רצועות אופקיות על הצוואר ניתנות לטיפול עם שילוב של מילוי עור, בוטוקס תת עורי ולייזר.

יצירת קשר

לקבלת מידע נוסף על בוטוקס או לבקשת ייעוץ, צרי עמנו קשר (יש להוסיף קישור לטופס יצירת הקשר) או התקשרי למשרדנו בטלפון 02-563-5673 / 03-612-2322.