מי אנחנו

כתובת אתר האינטרנט שלנו היא: https://drdavidfriedman.co.il

איזה מידע אישי אנחנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

תגובות

כאשר מבקרים כותבים תגובות באתר אנחנו אוספים את המידע המוצג בטופס התגובה וגם את כתובת ה-IP של המבקר ומידע על הדפדפן של המשתמש כדי לסייע בזיהוי ספאם.

אנחנו עשויים לספק מחרוזת מידע אנונימי שנוצרת מכתובת האימייל שלך (שנקראת גם hash) לשירות Gravatar על מנת לבדוק אם אתה משתמש בה. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך נעשית גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

מדיה

אם אתה מעלה תמונות לאתר, עליך להימנע מהעלאת תמונות המכילות נתוני מיקום מוטמעים (EXIF GPS). מבקרים באתר יכולים להוריד את התמונות ולדלות את נתוני המיקום מתמונות באתר.

טופסי יצירת קשר

עוגיות

אם אתה כותב תגובה באתר שלנו ייתכן שתתבקש להסכים לשמור את שמך, כתובת האימייל שלך ועוגיות של האתר. הם מיועדים לצורכי נוחות בלבד על מנת שלא תצטרך למלא שוב את הפרטים כשאתה כותב תגובה אחרת. עוגיות אלה נשמרות למשך שנה אחת.

אם יש לך חשבונות ואתה נכנס לחשבון באתר זה, אנחנו נגדיר עוגייה זמנית כדי לברר אם הדפדפן שלך מקבל עוגיות. עוגייה זו מכילה מידע אישי והיא נמחקת כשאתה סוגר את הדפדפן.

כשאתה נכנס לחשבונך באתר, אנחנו נגדיר גם מספר עוגיות כדי לשמור את מידע הכניסה למערכת והעדפות תצוגת המסך שלך. עוגיות הכניסה למערכת נשמרות למשך יומיים, ועוגיות אפשרויות המסך נשמרות למשך שנה. אם אתה בוחר "זכור אותי", פרטי הכניסה למערכת שלך יישמרו למשך שבועיים. אם אתה מתנתק מחשבונך, עוגיות הכניסה למערכת יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, עוגייה נוספת תישמר בדפדפן שלך. עוגייה זו אינה כוללת מידע אישי אלא רק את נתוני הזיהוי של פרסום המאמר שזה עתה ערכת. היא מתבטלת אחרי יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

מאמרים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטמע (לדוגמה, סרטוני וידאו, תמונות, מאמרים וכו'). תוכן מוטמע מאתרים אחרים מתנהג בדיוק אותו הדבר כאילו המבקר ביקר באתר האחר.

אתרים אלה עשויים לאסוף מידע עליך, להשתמש בעוגיות, להטמיע אמצעי מעקב נוספים של צד ג' ולנטר את האינטראקציה שלך עם אותו תוכן מוטמע, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע אם יש לך חשבון ואתה מחובר למערכת באותו אתר.

ניתוח נתונים

עם מי אנחנו משתפים את המידע שלך

כמה זמן אנחנו מחזיקים במידע שלך

אם אתה כותב תגובה, התגובה ונתוני העל שלה נשמרים ללא הגבלת זמן. זאת על מנת שנוכל לזהות ולאשר כל תגובות המשך באופן אוטומטי במקום לשמור אותן בתור לבדיקה.

עבור משתמשים שנרשמים לאתר שלנו (אם בכלל), אנחנו גם מאחסנים מידע אישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (מלבד לשנות את שם המשתמש שלהם). מנהלי האתר יכולים גם לראות ולערוך את המידע הזה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שכתבת תגובות, אתה יכול לבקש שישלחו לך קובץ עם המידע האישי עליך שיש בידינו, לרבות כל מידע שסיפקת לנו. אתה יכול גם לבקש שנמחק כל מידע אישי עליך שנמצא ברשותנו. הדבר אינו כולל שום נתונים שאנחנו מחויבים לשמור למטרות ניהוליות, משפטיות או אבטחה.

לאן אנחנו שולחים את המידע שלך

תגובות של מבקרים עשויות להיבדק באמצעות שירות אוטומטי לזיהוי ספאם

פרטי יצירת הקשר שלך

מידע נוסף

כיצד אנחנו מגינים על המידע שלך

באילו נוהלי הפרת מידע אנחנו משתמשים

מאילו גורמי צד ג' אנחנו מקבלים מידע

אילו פעולות קבלת החלטות אוטומטית ו/או יצירת פרופילים אנחנו מבצעים עם מידע של משתמשים

דרישות גילוי על פי התקנות בתעשייה