מהו מילוי עור?

אנחנו מאמינים ביופי טבעי – כך שתיראי ותרגישי במיטבך. מילוי העור מרכך את תווי הפנים, הקמטים והקפלים ומשחזר תווי פנים צעירים. שיפורים קלים מתקבלים כך שאף אחד לא ידע שעשית משהו אלא רק שאת נראית נהדר.

ד"ר דוד פרידמן נלהב לגבי ייפוי טבעי אשר מבוצע במיומנות עם ראייה אומנותית אמיתית ותשומת לב לפרטים. ד"ר פרידמן הוא דרמטולוג בעל תעודה מלשכת רופאי העור האמריקאית והישראלית ואחד ממכשירי הרופאים באלרגן ישראל וכן חלוץ גישה מהפכנית לטיפול פנים ללא ניתוח.

השאיפה של ד"ר פרידמן היא לא רק להשתמש במילוי עור כדי לשפר את מראה הפנים – ליתר דיוק, הפילוסופיה האישית שלו היא לפסל בקפידה ולשפר את תווי הפנים הייחודיים שלך כדי שלפנייך יהיה מראה הרמוני, חלק וצעיר עם עור מלא ברק.

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר שאפשר, ד"ר פרידמן משתמש בחומרי מילוי עור מובחרים (חומצה היאלורונית) לפיסול הפנים. לא כל החומצות ההילאורוניות נוצרו באופן שווה, וד"ר פרידמן מאמין בשימוש בחומרים הטובים ביותר לקבלת תוצאות טבעיות שמחזיקות לאורך זמן.

 

מדוע לבחור במילוי עור של ד"ר פרידמן?

הזדקנות העור מתחילה בסוף שנות העשור השלישי לחייך וככל שתתחילי מוקדם יותר את תהליך שימור המראה הצעיר עם מילוי עור, כך תקבלי תוצאות טובות יותר. כתוצאה מכך תזדקקי לטיפולים קטנים ומשתלמים יותר.

הזדקנות מתרחשת בכל ארבע השכבות של עורך – העצם, שכבת השומן, הדרמיס והאפידרמיס. הפילוסופיה של ד"ר פרידמן של גישה כוללת לפנים מטפלת בכל ארבע השכבות. פיסול פנים מלא אצל ד"ר פרידמן יוצר מראה טבעי, הרמוני וסימטרי.

שיפור האיזון בין תווי הפנים הוא מרכיב חשוב לקבלת תוצאה אטרקטיבית ומושכת. ד"ר פרידמן עשוי להשתמש במד זחון למדידת הפנים כדי להבטיח שמילוי העור ימוקם במדויק.

בדרך כלל, טיפולי מילוי עור אצל ד"ר פרידמן מסתיימים תוך 2-1 ביקורים ומומלץ לבצע תיקונים קלים מדי שנה. בין טיפול במילוי עור אחד למשנהו, המטופלות שלנו יכולות לקבוע טיפולי בוטוקס ולייזר כדי לשמור על המראה המשוחזר והצעיר באופן מיטבי.

כשתקבלי ייעוץ מד"ר פרידמן הוא יתאים תוכנית טיפולים במיוחד עבורך כדי שתוכלי לשחזר ולשפר את המראה הצעיר והייחודי שלך.

היכן אפשר לקבל מילוי עור?

מצח

ככל שאת מתבגרת, את מאבדת נפח ועצם במצח. המילוי יכול לשפר את הקימורים הצעירים שלך, לטפל בקמטים שלך, להרים את הגבה וחשוב מכל, לפקוח את עיניך.

גבה

לגבה יפה יש גובה, צורה ומלאות מסוימים. ניתן להשתמש במד זחון כדי להבטיח שהשיא, הרוחב והגובה של הגבה הם הרמוניים. ניתן לשפר גם עיניים שקועות וחלולות. הטיפול בדרך כלל מתבצע על ידי ד”ר פרידמן באמצעות שילוב של בוטוקס ומילוי.

רקה

הזדקנות יכולה לגרום לרקה להיראות חלולה ולקצה החיצוני של הגבה להיראות נפול.

מילוי ברקה יכול להשיג מראה בריא וצעיר יותר, שיכול להרים את הגבה והלחי.

 

לחי

ד”ר פרידמן מאמין ביצירת יופי מעודן בלחיים כך שהלחיים נראות מודגשות ועם זאת מעודנות. התוצאה מתקבלת על ידי החדרת מילוי עור איכותי במקומות הנכונים בלחי. מילוי בלחי יכול גם לשפר את המראה של איזורים אחרים, כגון מתחת לעין וליד השפתיים והאף.

אמצע הפנים

בין האף לאמצע העין, כמויות קטנות מאוד של מילוי יכולות להעלים את סימני ההזדקנות ולשפר את המראה מתחת לעיניים.

עיגולים כהים מתחת לעיניים נוצרים מסיבות שונות. חוסר נפח מתחת לעין יכול לגרום לשקע שניתן לטפל בו על ידי תוספות בלחי ומתחת לעין.

לעתים קרובות ניתן לטפל בוורידים שגורמים לעור שמתחת לעין להיראות כחול או שחור באמצעות לייזר. סיבה נוספת היא פיגמנטציה של העור, שניתן לטפל בה בשילוב של מכשירים מבוססי אנרגיה וקרמים במרשם.

 

אף

מילוי ובוטוקס יכולים להרים את קצה האף, לתקן בליטות באף ולשפר מראה של אף נשרי. ד”ר פרידמן יכול גם לטפל בצניחה של שסתום האף שעלולה לגרום לנחירות וקושי להתעמל.

קפלי השפה והאף

קפלי האף הם הקפלים משני צידי האף. ד”ר פרידמן מאמין בהוספת כמויות קטנות של מילוי עור כדי לגרום לקמטים להיראות פחות בולטים.

ניתן לטפל בקווים שמעל לשפתיים. ד”ר פרידמן מאמין שאין צורך למלא כל קו, אלא במקום זאת להוסיף מילוי ובוטוקס תת עורי כדי לתמוך בעור.

 

שפתיים

השפתיים הן האיזור שהכי קשה לשקם אותו. המילוי בשפתיים עלול ליצור צורה יפה בשפה העליונה ולהוסיף נפח לשפה התחתונה. ד”ר פרידמן מאמין ביופי מעודן ולא בשפתיים מאוד גדולות ובשרניות – כך שאף אחד לא ידע שעשית משהו, אלא שאת פשוט נראית נפלא.

קו הלסת

מילוי יכול לטפל בקו הלסת שאינו מודגש מספיק או כאשר הפנים מתמזגים עם הצוואר. המילוי יכול ליצור קו לסת נשי, ישר ומודגש. ניתן לטפל בסנטר כפול על ידי הרמת העור מעל לבליטה שמתחת לסנטר בעזרת מילוי ובוטוקס תת עורי וכן הוספת מילוי מתחת לסנטר הכפול.

על ידי צמצום הסנטר הכפול ייווצר קו ישר מצד הלחי עד לסנטר.

סנטר

מילוי יכול ליצור צורה אובאלית יפה של כל הפנים על ידי טיפול במצח, ברקה, בלחיים ובסנטר. ככל שמתבגרים מאבדים עצם ושומן בסנטר. המילוי יכול להוסיף הדגשה לסנטר שלך, להקטין את הסנטר הכפול ולשפר את צורת הפנים הכללית שלך.

צוואר

לעתים קרובות ניתן לשפר עור רפוי בצוואר על ידי הגדלת הנפח בפנים בעזרת מילוי עור, במיוחד באיזור הסנטר. במקרים מסוימים, ניתן לבצע נוהל Thermitight במרפאה על מנת להדק את עור הצוואר וקו הלסת.

ניתן לטפל בקמטים בצוואר באמצעות שילוב של מילוי עור, בוטוקס תת עורי ומכשיר חשמלי. ניתן לטפל בעודף שומן בצוואר בעזרת סודיום דאוקסיכולאט.

ידיים

ככל שידייך מתבגרות, הם נעשות שבריריות וגרמיות. מילוי יכול לשקם את המראה הצעיר של הידיים. בנוסף, ניתן לטפל בכתמי שמש על הידיים בעזרת לייזר.

יצירת קשר

על מנת לקבל סרטון של ד"ר פרידמן מבצע טיפול פנים טבעי כללי, צרי עמנו קשר (קישור)

לקבלת מידע נוסף על מילוי עור או לבקשת ייעוץ, צרי עמנו קשר (יש להוסיף קישור לטופס יצירת הקשר) או התקשרי למשרדנו בטלפון 02-563-5673 / 03-612-2322


יצירת קשר

Dermal Filler, Facial Sculpting, filler, injectable filler, anti-aging treatments, filler Treatments, filler dermatologist jerusalem, filler dermatologist tel aviv, injectable dermal fillers, dermal fillers near me, what are dermal fillers, where to get filler on face, filler treatment near me, best filler doctor israel, best filler near me