מהו מילוי עור?

אנחנו מאמינים ביופי טבעי – כך שתיראי ותרגישי במיטבך. 

מילוי העור מרכך את תווי הפנים, הקמטים והקפלים ומשחזר תווי פנים צעירים. שיפורים קלים מתקבלים כך שאף אחד לא ידע שעשית משהו אלא רק שאת נראית נהדר.

ד"ר דוד פרידמן מאמין בייפוי טבעי אשר מבוצע במיומנות עם ראייה אומנותית אמיתית ותשומת לב לפרטים. ד"ר פרידמן הוא מומחה לרפואת עור בישראל וארה"ב ואחד מ "טריינר לרופאים" באלרגן ישראל וכן חלוץ גישה מהפכנית לטיפול פנים ללא ניתוח.

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר שאפשר, ד"ר פרידמן משתמש בחומרי מילוי עור מובחרים (חומצה היאלורונית) לפיסול הפנים. לא כל החומצות ההילאורוניות נוצרו באופן שווה, וד"ר פרידמן מאמין בשימוש בחומרים הטובים ביותר לקבלת תוצאות טבעיות שמחזיקות לאורך זמן.

מדוע לבחור במילוי עור של ד"ר פרידמן?

הזדקנות העור מתחילה בסוף שנות העשור השלישי לחייך וככל שתתחילי מוקדם יותר את תהליך שימור המראה הצעיר עם מילוי עור, כך תקבלי תוצאות טובות יותר. כתוצאה מכך תזדקקי לטיפולים קטנים ומשתלמים יותר.

הזדקנות מתרחשת בכל ארבע השכבות של עורך – העצם, שכבת השומן, הדרמיס והאפידרמיס. הפילוסופיה של ד"ר פרידמן של גישה כוללת לפנים מטפלת בכל ארבע השכבות. פיסול פנים מלא אצל ד"ר פרידמן יוצר מראה טבעי, הרמוני וסימטרי.

היכן אפשר לקבל מילוי עור?

ככל שאת מתבגרת, את מאבדת נפח ועצם במצח. המילוי יכול לשפר את הקימורים הצעירים שלך, לטפל בקמטים שלך, להרים את הגבה וחשוב מכל, לפקוח את עיניך.

לגבה יפה יש גובה, צורה ומלאות מסוימים. ניתן להשתמש במד זחון כדי להבטיח שהשיא, הרוחב והגובה של הגבה הם הרמוניים. ניתן לשפר גם עיניים שקועות וחלולות. הטיפול בדרך כלל מתבצע על ידי ד"ר פרידמן באמצעות שילוב של בוטוקס ומילוי.

לגבה יפה יש גובה, צורה ומלאות מסוימים. ניתן להשתמש במד זחון כדי להבטיח שהשיא, הרוחב והגובה של הגבה הם הרמוניים. ניתן לשפר גם עיניים שקועות וחלולות. הטיפול בדרך כלל מתבצע על ידי ד"ר פרידמן באמצעות שילוב של בוטוקס ומילוי.

הזדקנות יכולה לגרום לרקה להיראות חלולה ולקצה החיצוני של הגבה להיראות נפול.

ד"ר פרידמן מאמין ביצירת יופי מעודן בלחיים כך שהלחיים נראות מודגשות ועם זאת מעודנות. התוצאה מתקבלת על ידי החדרת מילוי עור איכותי במקומות הנכונים בלחי. מילוי בלחי יכול גם לשפר את המראה של איזורים אחרים, כגון מתחת לעין וליד השפתיים והאף.

בין האף לאמצע העין, כמויות קטנות מאוד של מילוי יכולות להעלים את סימני ההזדקנות ולשפר את המראה מתחת לעיניים.

עיגולים כהים מתחת לעיניים נוצרים מסיבות שונות. חוסר נפח מתחת לעין יכול לגרום לשקע שניתן לטפל בו על ידי תוספות בלחי ומתחת לעין.

לעתים קרובות ניתן לטפל בוורידים שגורמים לעור שמתחת לעין להיראות כחול או שחור באמצעות לייזר. סיבה נוספת היא פיגמנטציה של העור, שניתן לטפל בה בשילוב של מכשירים מבוססי אנרגיה וקרמים במרשם.

Filler and botox, can lift the tip of your nose, correct bumps in your nose, and improve a long looking nose. Dr. Friedman can also treat a nasal valve collapse which can cause snoring and difficulty exercising.

קפלי האף הם הקפלים משני צידי האף. ד"ר פרידמן מאמין בהוספת כמויות קטנות של מילוי עור כדי לגרום לקמטים להיראות פחות בולטים.

ניתן לטפל בקווים שמעל לשפתיים. ד"ר פרידמן מאמין שאין צורך למלא כל קו, אלא במקום זאת להוסיף מילוי ובוטוקס תת עורי כדי לתמוך בעור.

השפתיים הן האיזור שהכי קשה לשקם אותו. המילוי בשפתיים עלול ליצור צורה יפה בשפה העליונה ולהוסיף נפח לשפה התחתונה. ד"ר פרידמן מאמין ביופי מעודן ולא בשפתיים מאוד גדולות ובשרניות – כך שאף אחד לא ידע שעשית משהו, אלא שאת פשוט נראית נפלא.

מילוי יכול לטפל בקו הלסת שאינו מודגש מספיק או כאשר הפנים מתמזגים עם הצוואר. המילוי יכול ליצור קו לסת נשי, ישר ומודגש. ניתן לטפל בסנטר כפול על ידי הרמת העור מעל לבליטה שמתחת לסנטר בעזרת מילוי ובוטוקס תת עורי וכן הוספת מילוי מתחת לסנטר הכפול.

על ידי צמצום הסנטר הכפול ייווצר קו ישר מצד הלחי עד לסנטר.

מילוי יכול ליצור צורה אובאלית יפה של כל הפנים על ידי טיפול במצח, ברקה, בלחיים ובסנטר. ככל שמתבגרים מאבדים עצם ושומן בסנטר. המילוי יכול להוסיף הדגשה לסנטר שלך, להקטין את הסנטר הכפול ולשפר את צורת הפנים הכללית שלך.

לעתים קרובות ניתן לשפר עור רפוי בצוואר על ידי הגדלת הנפח בפנים בעזרת מילוי עור, במיוחד באיזור הסנטר. במקרים מסוימים, ניתן לבצע נוהל Thermitight במרפאה על מנת להדק את עור הצוואר וקו הלסת.

ניתן לטפל בקמטים בצוואר באמצעות שילוב של מילוי עור, בוטוקס תת עורי ומכשיר חשמלי. ניתן לטפל בעודף שומן בצוואר בעזרת סודיום דאוקסיכולאט.

ככל שידייך מתבגרות, הם נעשות שבריריות וגרמיות. מילוי יכול לשקם את המראה הצעיר של הידיים. בנוסף, ניתן לטפל בכתמי שמש על הידיים בעזרת לייזר.