20
שנות ניסיון מוכח בהשגת יופי טבעי

ד"ר דוד פרידמן

מומחה לרפואת עור בישראל וארה"ב

20
שנות ניסיון מוכח בהשגת יופי טבעי

טיפול מהפכני להצערת עור הפנים

מתודולוגיית הטיפול

ד”ר פרידמן מאמין ביופי טבעי – כך שתיראי ותרגישי במיטבך. השיפורים שנעשים הם עדינים כך שאף אחד לא ידע שעשית משהו אלא רק שאת נראית נהדר. ייפוי טבעי ללא ניתוח נעשה במיומנות על ידי ד”ר פרידמן ראייה אומנותית אמיתי ותשומת לב לפרטים.

הפרקטיקה מנהלת שתי מרפאות מתקדמות בירושלים וברמת אביב, ובכל אחת מהן חדרים ייעודיים ללייזר ולטיפולים קליניים. חדרי טיפולים מודרניים ונוחים בשני המקומות מצוידים במתקני לייזר דרמטולוגיים המתקדמים ביותר. אנחנו מאמינים במתן שירות מקצועי ויוצא מן הכלל למטופלות שלנו ושואפים ליצור אווירה שלווה ונעימה. 

ד”ר פרידמן שואף לשמור על הרמה הגבוהה ביותר של סטנדרטים כפי שמשתקף גם במגוון וגם בעליונות הטיפולים שלו, וכן בצוות המנהלי האכפתי במשרד. כל לקוח חשוב!

forbs

אודות ד"ר פרידמן

ד״ר דוד פרידמן הוא רופא עור מוסמך בארה”ב ובישראל. הוא סיים את לימודיו במכללת אלברט איינשטיין לרפואה בניו-יורק. את התמחותו בדרמטולוגיה עשה ד”ר פרידמן באוניברסיטת בראון, שם היה מתמחה ראשי. 

ד״ר פרידמן מונה כעוזר פרופסור לדרמטולוגיה באוניברסיטת בראון ושימש כמנהל רפואת עור בבית החולים ממוריאל ברוד איילנד.

בישראל, ד״ר פרידמן הוא המנהל הרפואי של קנדלה ישראל והוא מכשיר את הרופאים באלרגן ישראל. כמו כן, הוא מלמד רופאים אחרים את הטכניקות המתקדמות ביותר למילוי עורי.

עם משרדים בירושלים וברמת אביב ד״ר פרידמן מתחייב להעניק לך טיפול אסתטי ושימוש במכשור לייזר איכותי בהתאמה אישית.

אל תסתמך רק על המילה שלנו

יצירת קשר