מילוי קמטים והצערת עור הפנים

מהם חומרי מילוי עוריים?

אנו מאמינים ביופי טבעי – כך שתראי/ה ותרגיש/י כמו הגרסה הטובה ביותר של עצמך. חומרי מילוי עוריים מרככים את קווי הפנים, הקמטים והקפלים ומשחזרים את קווי המתאר של הפנים הצעירים. ניתן להשיג שיפורים עדינים, כך שאף אחד לא יידע שעשית משהו, רק שאת/ה נראה נהדר. 

ד”ר דוד פרידמן מאמין במראה כמה שיותר טבעי, והטיפולים מבוצעים במיומנות עם ראייה אמנותית אמתית ותשומת לב לפרטים. 

ד”ר פרידמן, רופא עור מוסמך בארה”ב ובישראל, הוא אחד ממאמני הרופאים של “אלרגן ישראל” והיה חלוץ בגישה מהפכנית לשיפור פנים ללא ניתוח. מטרתו של ד”ר פרידמן היא לא רק להשתמש בחומרי מילוי עוריים כדי להצעיר את הפנים, אלא הפילוסופיה האישית שלו היא לחטב ולשפר בקפידה את התכונות הייחודיות שלך, כך שלפנים שלך יהיה מראה הרמוני, חלק וצעיר, עם מראה עור מבריק. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר האפשריות, ד”ר פרידמן משתמש בחומרי מילוי עורי (חומצה היאלורונית) מובחרים לפיסול פנים. לא כל החומצות ההיאלורוניות הן אותו הדבר וד”ר פרידמן מאמין בשימוש בחומרים הטובים ביותר לתוצאות טבעיות ולטווח ארוך יותר.

הגישה הטיפולית של ד”ר פרידמן למילוי עורי

הזדקנות העור מתחילה בסוף שנות ה-20 שלך, וככל שתתחיל/י מוקדם יותר בתהליך של שימור המראה הצעיר שלך עם חומרי מילוי עוריים, כך תשיג/י תוצאות טובות יותר. כתוצאה מכך תזדקק/י לטיפולים קטנים יותר וחסכוניים יותר. ההזדקנות מתרחשת בכל ארבע השכבות של העור – עצם, שכבת שומן, דרמיס ואפידרמיס. פילוסופיית גישת הפנים הכוללת של ד”ר פרידמן מתייחסת לכל ארבעת הרבדים. פיסול פנים מלא עם ד”ר פרידמן יוצר מראה הרמוני, סימטרי וטבעי. שיפור האיזון בין תווי הפנים הוא חלק מרכזי בהשגת תוצאה אטרקטיבית ומושכת. ד”ר פרידמן עשוי להשתמש במחוגה למדידת פנים כדי להבטיח שחומר המילוי העורי ממוקם בדיוק. בדרך כלל, טיפולי מילוי עורי עם ד”ר פרידמן מבוצעים ב-1-2 ביקורים, ומומלץ להגיע לטאצ-אפים מדי שנה. בין טיפולי מילוי עוריים, המטופלים יכולים לקבוע טיפולי בוטוקס ולייזר כדי לשמור בצורה מיטבית על המראה המשוחזר והצעיר שלהם. בפגישה עם ד”ר פרידמן הוא לך באופן אישי תכנית טיפול, על מנת שתוכל לשקם ולהעצים את המראה הייחודי והצעיר שלך.

היכן ניתן להזריק חומרי מילוי עוריים?

ככל שאתה מתבגר/ת, את/ה מאבד/ת נפח ועצם במצח. מילוי יכול לשפר את הגמישות הצעירה שלך, לטפל בקמטים שלך, להרים את הגבה והכי חשוב, לפקוח את העיניים.

לגבה יפה יש גובה, צורה ומלאות מסוימים. ניתן להשתמש בקליפרים כדי להבטיח שהשיא, הרוחב והגובה של הגבה יהיו הרמוניים. ניתן לשפר עיניים עמוקות וחלולות עם חומר מילוי. הטיפול מבוצע לרוב על ידי ד”ר פרידמן באמצעות שילוב של בוטוקס וחומר מילוי.

ניתן להפוך את מראה העיניים לבהיר, צעיר ופתוח עם חומרי מילוי עוריים ובוטוקס.
ההזדקנות עלולה לגרום לרקה שלך לחלולה, ולקצה החיצוני של הגבה שלך לצנוח.

חומר מילוי הממוקם ברקה יכול להשיג מראה צעיר ובריא יותר, שיכול להרים את הגבה והלחי.

ד”ר פרידמן מאמין ביצירת יופי עדין בלחיים, כך שהלחיים ייראו מוגדרות, אך בעלות מראה עדין. זה מושג על ידי הנחת מילוי עורי באיכות גבוהה באזורים הנכונים של הלחי. מילוי בלחי יכול גם לשפר את המראה של אזורים אחרים כמו מתחת לעין, ליד השפתיים והאף.

 

בין האף לאמצע העין, כמויות קטנות מאוד של חומר מילוי עלולות להסיר סימני הזדקנות ולשפר את המראה מתחת לעיניים.
לעיגולים שחורים מתחת לעיניים יש סיבות שונות. חוסר נפח מתחת לעין עלול לגרום לשקע, שניתן לטפל בו על ידי הגדלת הלחי ומתחת לעין.
ורידים שגורמים לעור מתחת לעין להיראות כחול או שחור, ניתנים לרוב לטיפול באמצעות לייזר. סיבה נוספת היא פיגמנטציה של העור, שניתן לטפל בה בשילוב של מכשירים מבוססי אנרגיה וקרמים במרשם.

מילוי ובוטוקס, יכולים להרים את קצה האף, לתקן בליטות באף ולשפר את מראה האף. ד”ר פרידמן יכול גם לטפל בקריסת מסתם האף שעלולה לגרום לנחירות ולקושי בפעילות גופנית.

 

קפלי Nasolabial הם הקפלים בצידי האף. ד”ר פרידמן מטפל בהם באמצעות כמויות קטנות של חומר מילוי עורי כדי להפוך את הקפלים לפחות בולטים.
ניתן לטפל בקווים מעל השפתיים באמצעות חומר מילוי. ד”ר פרידמן מטפל בהם לא ע”י מילוי כל שורה, אלא בהנחת חומר מילוי ובוטוקס תוך עורי לתמיכה בעור.

שפתיים הן האזור שהכי קשה להגיע אליו בדיוק. מילוי בשפתיים יכול ליצור צורה יפה בשפה העליונה, ולהוסיף נפח לשפה התחתונה. ד”ר פרידמן מאמין ביופי עדין, שפתיים לא גדולות ושמנמנות במיוחד – כדי שאף אחד לא יידע שעשית משהו, רק שאת/ה נראה/ת נהדר.

מילוי יכול לטפל בקו לסת שאינו מוגדר היטב או כאשר הפנים משתלבות בצוואר. מילוי יכול ליצור קו לסת מובהק, ישר ונשי. ניתן לטפל בלסת בקו הלסת על ידי הרמת העור מעל הלסת הן עם חומר מילוי והן בוטוקס תוך עורי והנחת חומר מילוי מתחת ללסת.
על ידי מזעור הלסת, יווצר קו ישר מהצד של הלחי שלך עד הסנטר.

מילוי יכול ליצור צורת אליפסה יפה של כל הפנים, על ידי התייחסות למצח, הרקה, הלחי הצדדית והסנטר. עם הגיל, אתה מאבד עצם ושומן בסנטר. מילוי יכול להוסיף הגדרה לסנטר שלך, להפחית את הלסת ולשפר את צורת הפנים הכוללת שלך.

לעיתים קרובות ניתן לשפר עור נפול בצוואר על ידי הרמת נפח הפנים עם מילוי עורי, במיוחד באזור הסנטר. במקרים מסוימים ניתן לבצע את הליך Thermitight במרפאה, להידוק עור הצוואר וקו הלסת.

ניתן לטפל בקמטים בצוואר באמצעות שילוב של מילוי עורי, בוטוקס תוך עורי ומכשיר מבוסס אנרגיה. ניתן לטפל בעודפי שומן בצוואר באמצעות נתרן דאוקסיכולאט.

ככל שהידיים שלך מתבגרות, הן נעשות שבריריות ודמויות לשלד. מילוי יכול להחזיר את המראה הצעיר של הידיים. בנוסף, ניתן לטפל בכתמי שמש על הידיים בלייזר.

טיפולים נוספים

לקבלת מידע נוסף על מנת לבקש ייעוץ, צרו עמנו קשר או התקשרו למשרדינו

לקביעת ייעוץ השאירו פרטים

Book An Appointment​