הסרת קעקועים בלייזר

למה להסיר קעקוע? יכולות להיות לכך מגוון סיבות – ייתכן שהקעקוע שעשיתם רגע לפני הצבא כבר לא מתאים למי שאתם היום, או שהשדון הקסום שהתהדרתם בו בגיל 20 נראה עכשיו יותר כמו טרול דהוי. ואולי פשוט נמאס לכם מהכתובת “Freedom” על החזה. אם עד לפני מספר שנים היה ברור שקעקוע הוא לכל החיים, בזכות שלל פיתוחים וטכנולוגיות חדשניות תוכלו להתחרט ולהסיר אותו. ד”ר דוד פרידמן מציע טיפול לייזר יעיל, המבוצע בשיטה ייחודית הכוללת שימוש באחת או בשתי מערכות לייזר שונות בהתאם לסוג הקעקוע.

 

מהי הסרת קעקועים בלייזר?

טיפול בלייזר הוא תקן הזהב להסרת קעקועים לא רצויים ואיפור קבוע.

קעקוע הוא למעשה פיגמנטים המוחדרים לשכבה העליונה של העור – הדרמיס, ויוצרים סימנים או ציורים קבועים על הגוף. הקעקוע יכול להיות בצבע שחור או צבעוני, למטרת עיטור הגוף או בצורת איפור קבוע לשם הדגשת תווי פנים. הצבעים מהם מורכב הקעקוע מכילים חומרים שהגוף לא יודע איך להיפטר מהם, וכך הוא נשאר באופן קבוע על העור. ישנם כמה סוגי קעקועים, כשהנפוצים הם אלה שנועדו לעיטור הגוף, וקעקועים שהם איפור קבוע לשם הדגשת תווי פנים.

הסרת קעקועים בלייזר

השיטה להסרת קעקועים ואיפור קבוע אצל ד”ר פרידמן

ד”ר פרידמן משתמש בשתי מערכות לייזר שונות בהתאם לסוג הקעקוע. מכשירי הלייזר פועלים באמצעות פליטת אור מיוחד, שעובר דרך העור ונספג על ידי אזור היעד, בין שמדובר בשיער לא רצוי, וריד או במקרה הזה פיגמנט לא רצוי מדיו של קעקוע בעור. כל קעקוע מגיב אחרת לטיפול בגלל שורת משתנים: גודל הקעקוע, סוג העור, האם הקעקוע נעשה באופן מקצועי או חובבני, עומק וצפיפות הנחת הדיו, באילו צבעי דיו השתמשו, מה ההרכב הכימי שלהם ועוד.

טכנולוגית PicoWay

טכנולוגיית PICOWAY בה מתמחה ד”ר פרידמן, היא טכנולוגיה המפרקת את הקעקוע לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים של טריליונית השנייה ומאפשרת להיפרד מהקעקוע ביעילות וללא תופעות לוואי. מחקרים קליניים מראים כי PicoWay מסוגל לטפל בקעקועים כהים, צבעוניים ומורכבים יותר ביעילות רבה יותר, עם היקף הסרה גדול יותר ובהרבה פחות זמן מאשר בשיטות אחרות.

שלבי התהליך להסרת קעקוע

שלב א: הגעה לפגישת ייעוץ במרפאות ד”ר פרידמן

בפגישת הייעוץ במרפאה, ד”ר פרידמן בעצמו יבחן את הקעקוע שתרצו להסיר, יבדוק את התאמת הקעקוע וכן את התאמתכם להסרת קעקוע באמצעות לייזר. בנוסף יסביר ד”ר פרידמן את האפשרויות העומדות בפני המטופל באופן מלא ומקיף בתופעות הלוואי הכרוכות בטיפול, ולבסוף יתאים את תוכנית טיפולים הטובה ביותר עבורכם.

שלב ב: הפניה לטיפול המתאים וקביעת סדרת טיפולים

לאחר סיכום תוכנית הטיפולים יקבעו לכם תורים מתאימים. כשתגיעו לטיפול תמלאו טופס הסכמה. זמן הטיפול בכל פגישה משתנה ממטופל למטופל בהתאם לגודל הקעקוע, סוג הדיו ומיקומו על הגוף.

שאלות ותשובות

כיוון שקרן הלייזר מתמקדת בקעקוע עצמו ולא בשאר העור אין השפעה על רקמות אחרות. מטופלים רבים מוסרים שהתחושה היא של פעימות החודרות לעור, או משווים את התחושה למעין צליפה מגומייה נקרעת. לצד קרן הלייזר ישנו מכשיר מיוחד של אוויר קר שמסייע באלחוש המקום. בנוסף אפשר למרוח משחה מאלחשת על האזור לפני ההגעה לטיפול. במקרים נדירים בהם המטופל חש כאב חזק, ד”ר פרדימן משתמש בלידוקאין על האזורים הכואבים.
כמות הטיפולים משתנה בהתאם לגודל הקעקוע, האם הוא מורכב מצבע או מדיו שחור, מכמות הדיו בעור וכן במשך הזמן שהקעקוע נמצא על העור. השימוש בלייזר של PicoWay מאפשר להסיר את הקעקועים במספר פחות של פגישות לעומת מכשירי לייזר אחרים.
מחיר הסרת קעקועים בלייזר משתנה בהתאם לסוג הקעקוע ולגודלו. בפגישת הייעוץ הראשונה, ד”ר פרידמן יבחן את השטח שנועד להיות מטופל, ויתן את המידע האמין והמדויק ביותר לגבי סדר הגודל של עלות הטיפול.
ד”ר פרידמן הוא דרמטולוג מוסמך בארה”ב ובישראל, שסיים התמחות ברפואת עור באוניברסיטת בראון, עם ניסיון עשיר של מעל 25 שנה בביצוע טיפולי הסרת קעקועים ואיפור קבוע בלייזר. ד”ר פרידמן היה הרופא הראשון בישראל שהשתמש בטכנולוגיית הלייזר PicoWay של חברת קנדלה, בה הוא משמש כמנהל רפואי המעורב בפיתוחי החברה בטיפולי לייזר ודרמטולוגיה. הסרת קעקועים בלייזר מבוצעת במיומנות על ידי ד”ר פרידמן באופן אישי עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, באופן המצמצם את הסיכון לצלקות בעור. הגישה הייחודית שלו להסרת קעקועים כוללת את השימוש בשתי מערכות לייזר שונות ברוב מפגשי הטיפולים בהתאם לסוג הקעקוע.

הסרת קעקועים בלייזר תמונות לפני ואחרי

לקבלת מידע נוסף על מנת לבקש ייעוץ, צרו עמנו קשר או התקשרו למשרדינו

לקביעת ייעוץ השאירו פרטים

Book An Appointment​