UltraClear – חדש!

הצערת הפנים בכמה שנים כבר מטיפול ראשון, מהיר ונוח

ככל שאנו מתבגרים, הצטברות השפעת החשיפה לשמש, לזיהום אויר ולכוח המשיכה, משאירים סימנים ניכרים של הזדקנות העור כמו: קמטים, כתמים, צלקות, גוון עור עמום ומרקם של עור קשה. ללא עזרה העור שלנו פחות יעיל בהסרת תאים מתים וביצירת תאים חדשים בצורה טבעית. כבר מהטיפול הראשון ב UltraClear™ (ייתכן ויהיו מטופלים שיצטרכו יותר מטיפול אחד), ניתן לשחזור את רכות העור, הברק שלו והמראה הצעיר שהיה לו ולהגיע לתוצאות מושלמות.

הפתרון המושלם לעור מושלם

טכנולוגיית הלייזר סיבים קרים המהפכנית של MIRACL™ UltraClear™ עוזרת להעלים סימני גיל בטיפול בקווים עדינים, בקמטים, בכתמי שמש, בכתמי גיל, במרקם עור לא אחיד, בעור נפול או בצלקות אקנה שקשה להסיר ומשאירה אחרי הטיפול את העור היפה והזוהר אותו את/ה רוצה. טיפול שניתן לעשות ולחזור מיד לשגרת יומך עם מראה עור חדש ורענן.

UltraClear™ מציעה מגוון אפשרויות ידידותיות למטופל/ת המותאמים בדיוק לצרכיה/ו ולמצב העור שלה/ו עם מקסימום תוצאות ומינימום סיכונים. רמת כאב נמוכה להפליא (0-3 בסולם של 10), זמן החלמה קצר, ללא דימום וזמן טיפול ממוצע של 15-20 דקות. UltraClear™ מציעה חווית מטופל שאף טכנולוגיה אחרת לא יכולה להשתוות אליה.

Courtesy of Eric Bernstein, MD
Courtesy of Eric Bernstein, MD

מה עושה UltraClear™ לעור שלך?

UltraClear™ היא הפתרון הראשון מסוגו להחייאת העור והפיכת הפנים שלך לרעננות, חלקות, מתוחות יותר וצעירות יותר, כבר מהטיפול הראשון של 20 דקות. עובדה זו מוכחת קלינית ומאושרת ע”י מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).

Courtesy of Eric Bernstein, MD

איך זה עובד?

UltraClear™ עושה שימוש בקרני אור קצרות ומרוכזות כדי להסיר בעדינות שכבות עליונות של עור עמום ופגום, מעוררת את תהליך הריפוי הטבעי של העור ומעוררת צמיחת תאים חדשים. יחד עם זאת, UltraClear™ צוברת אנרגיה תרמית מבוקרת בעור מה שגורם לכמות מדויקת של אנרגיה תרמית בעומק העור הנכון, כדי להתחיל את תהליך התחדשות העור, להגביר את ייצור הקולגן והאלסטין ולהחיות את העור שלך מבפנים החוצה.

Courtesy of Eric Bernstein, MD
Courtesy of Eric Bernstein, MD

האם הטיפול UltraClear™ כואב?

טכנולוגיית ה MIRACL™ החדשנית של UltraClear™ מפחיתה באופן דרמטי את רמת הכאב בטיפול והופכת אותו לפתרון הצערת הפנים הנוח ביותר שקיים היום. ציון הכאב בטיפול ב UltraClear™ הוא בדרך כלל פחות מ- 3 בסולם של 10, בעוד שלרוב השיטות יש ציוני כאבים גבוהים או שווים ל- 6.

מהו זמן ההחלמה לאחר הטיפול?

UltraClear™ מציעה מגוון רחב של אפשרויות טיפול ידידותיות למטופל/ת המותאמות לתוצאות הרצויות לך ולאורח החיים שלך. אם את/ה רוצה להחליק במהירות את העור שלך ולקבל גוון עור זוהר יותר, אבל לחזור לעבודה בהקדם האפשרי – הפילינג הקל שאינו מצריך זמן החלמה ארוך הוא הטיפול המומלץ עבורך. יתכן ותהיה אדמומיות ונפיחות קלה בפנים מיד לאחר הטיפול, אבל תוך מס’ שעות ניתן להתאפר ואפשר לחזור לעבודה למחרת היום. אם ברצונך לטפל בקמטים עמוקים או בצלקות אקנה ויש באפשרותך לקחת כמה ימי חופש, ניתן לבצע טיפול אינטנסיבי יותר לשיפור דרמטי עם ממוצע של 3 ימי החלמה.

Courtesy of Eric Bernstein, MD
Courtesy of Eric Bernstein, MD

כמה זמן מחזיקות תוצאות הטיפול?

בטיפול הפילינג הקל של UltraClear™ יורגש שיפור בעור תוך 2-5 ימים אחרי הטיפול והתוצאות אמורות להחזיק מספר חודשים.

בטיפול האינטנסיבי יותר של UltraClear™ העור שלך ימשיך להשתפר במשך כשנה והתוצאות עשויות להחזיק בין שנה ל 5 שנים. עם זאת, מאחר והעור שלנו ממשיך להזדקן יתכן שיופיעו קמטים וכתמים חדשים עקב נזקי שמש וחיי היומיום ולכן ייתכן וידרשו טיפולים נוספים לתחזוקת עור בריא, רענן וצעיר יותר.

האם UltraClear™ בטוח לכל סוגי העור?

בניגוד לטכנולוגיות אחרות המבוססות על אנרגיות הנוטות לחימום וגורמות לתופעות לוואי כמו: היפר פיגמנטציה פוסט דלקתית (PIH) ואריתמה פוסט דלקתית (PIE).9+ טכנולוגיית הלייזר המהפכנית של סיבים קרים של UltraClear™ ובקרת אנרגיה מדויקת ממזערת נזק תרמי בלתי רצוי והופכת את הטיפול לבטוח ויעיל לכל סוגי העור כולל עור בסיכון גבוה מסוג III ולמעלה מכך (פציינטים אסייתיים ובעלי עור כהה).

Courtesy of Eric Bernstein, MD
Courtesy of Eric Bernstein, MD

לקבלת מידע נוסף על מנת לבקש ייעוץ, צרו עמנו קשר או התקשרו למשרדינו

לקביעת ייעוץ השאירו פרטים

Book An Appointment​