אודות ד”ר דוד פרידמן

ד"ר דוד פרידמן

מומחה לרפואת עור ורפואה אסתטית

ד״ר דוד פרידמן הוא רופא עור מוסמך בארה”ב ובישראל. הוא סיים את לימודיו במכללת אלברט איינשטיין לרפואה בניו-יורק. את התמחותו בדרמטולוגיה עשה ד”ר פרידמן באוניברסיטת בראון, שם היה מתמחה ראשי. 

ד״ר פרידמן מונה כעוזר פרופסור לדרמטולוגיה באוניברסיטת בראון ושימש כמנהל רפואת עור בבית החולים ממוריאל ברוד איילנד.

בישראל, ד״ר פרידמן הוא המנהל הרפואי של קנדלה ישראל והוא מכשיר את הרופאים באלרגן ישראל. כמו כן, הוא מלמד רופאים אחרים את הטכניקות המתקדמות ביותר למילוי עורי.

עם משרדים בירושלים וברמת אביב ד״ר פרידמן מתחייב להעניק לך טיפול אסתטי ושימוש במכשור לייזר איכותי בהתאמה אישית.

ASLMS-300x143

את דרכו התחיל ד”ר פרידמן בבית הספר לרפואה על שם אלברט איינשטיין בניו יורק, ולאחר מכן סיים התמחות ברפואת עור באוניברסיטת בראון. בהמשך מונה באותה אוניברסיטה לסגן פרופסור לדרמטולוגיה, שם עבד עד שעלה לישראל ב-1995 ופתח את מרפאתו הראשונה בישראל כשנה לאחר מכן.

כיום ד”ר פרידמן כמנהל הרפואי של קנדלה ישראל, ומלמד רופאים אחרים את טכניקות מילוי העור המתקדמות ביותר בעולם בחברת אלרגן ישראל. כאחד המומחים הבולטים בעולם בדרמטולוגיה בלייזרים, מטופלים רבים מגיעים אל ד”ר פרידמן מאירופה, דרום אמריקה, הודו ודרום אפריקה. 


ד”ר פרידמן היה הראשון שהציג בישראל את טכנולוגיית לייזר פיקו (טכנולוגיית PICOWAY ) של חברת קנדלה, המטפלת בהסרת קעקועים, איפור קבוע ועוזרת בטיפול בבעיות פיגמנטציה בפנים. שיתוף הפעולה עם חברת Candela קנדלה כלל גם פיתוח מכשירי לייזר חדשים, והוא משמש כמנהל רפואי המעורב בפיתוחי החברה בטיפולי לייזר ודרמטולוגיה; עם חברת Lutronic שיתף פעולה בפיתוח המכשירים Genius המטפל בצלקות, ועם חברת Clarteis סייע בפיתוח מכשיר הלייזר Exciplex, המשמש בין השאר בטיפולי לייזר בפסוריאזיס. בנוסף, סייע ד”ר פרידמן רבות בפיתוח מכשיר הסרת השיער Me My Elos – שמשלב בין IPL לטיפול בגלי רדיו, המיועד לטיפול ביתי במקום אצל קוסמטיקאיות.

בקליניקות הוא מעניק טיפולים דרמטולוגיים מותאמים אישית וכן טיפולי לייזר, באמצעות המכשור והטכנולוגיה המתקדמים ביותר. בין היתר תוכלו לקבל בקליניקה טיפול במילוי קמטים, טיפולי בוטוקס, הסרת צלקות, הסרת קעקועים טיפול בסימני מתיחה, ולפיגמנטציה.
מלבד היותו רופא בכיר, שעסוק בדרך קבע בשכלול טכנולוגיות הטיפול, ד”ר פרידמן מקפיד מאוד על יחס אישי לכל לקוחותיו. כל טיפול כולל בראש ובראשונה פגישת ייעוץ איתו שבה יקבלו המטופלים אבחון והתאמה של טיפול בהתאם לתוצאה הרצויה. בנוסף, עבור ד”ר פרידמן טיפולים אסתטיים לא נועדו כדי לשנות לגמרי את המראה שלנו, אלא כדי לשפר את המראה הטבעי מבלי שתזדקקו להתערבות כירורגית. בנוסף במרפאה עובדת טכנאי וטכנאית לייזר מוסמכים, שאמונה על טיפולי הסרת השיער בלייזר בכל חלקי הגוף. ד”ר פרידמן מתעניין מאוד בטיפולי פנים ודוגל בשיפורים המבוססים על איזון וסימטריה. כחלק מטיפולי הבוטוקס או בטיפולי חומצות היאלורוניות, מפסל ד”ר פרידמן את הפנים בעזרת מחוגה מיוחדת, כתוצאה מכך נותרות הפנים עם מראה טבעי, נעים לעין וזוהר. ד”ר פרידמן מאמין שההוכחה הכי טובה להצלחת הטיפול היא כשחבריהם של המטופלים מחמיאים למראה שלהם, בלי לדעת מה בדיוק הם עשו.

לד”ר פרידמן יש שתי קליניקות – אחת בתל אביב שהוקמה בשנת 1996 ואחת בירושלים שהוקמה בשנת 1998.
האווירה בקליניקה היא חמה ומשפחתית, ותאפשר לכל אחד ואחת מכן להרגיש בנוח במסגרת התהליך הרגיש.

לקביעת ייעוץ השאירו פרטים

Book An Appointment​