הזרקת בוטוקוס

מהו בוטוקס?

בוטוקס וחומרי מילוי עוריים יכולים לשחזר את המראה הצעיר שלך על ידי טיפול בסימני הזדקנות. בוטוקס מרפה את השרירים הגורמים לקמטים דינמיים, המתרחשים בדרך כלל כאשר הפנים שלך מביעות הבעה. חומרי מילוי עוריים מטפלים בקמטים סטטיים, הנראים גם כאשר הפנים שלך רגועות ואינן מראות הבעה. בוטוקס משמש באופן קלאסי כמרפי שרירים באזורים שבין העיניים, הסנטר וזוויות של הפה. בנוסף לטיפול בסימני הזדקנות בפנים ובצוואר, בוטוקס מטפל גם בהזעת יתר בבתי השחי, בידיים ובאזורים נוספים.

הגישה הטיפולית של ד”ר פרידמן לבוטוקס

ד”ר פרידמן, רופא עור מוסמך בארה”ב ובישראל עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה, בעל ניסיון רב בביצוע ה-Botox FaceLift.  טכניקה זו יעילה מאוד בהחזרת המראה הצעיר והטבעי שלך. ה-Botox FaceLift מרים את העור על ידי הנחת הבוטוקס בשכבות השטחיות התוך עוריות של העור באזורים הבאים:

  • מצח עליון
  • הלסת
  • לצידי האוזניים
  • צוואר

בנוסף להרמת העור, לבוטוקס יש השפעות חיוביות נוספות על העור:

  • מפחית את השמנוניות
  • משפר את מראה הנקבוביות
  • יוצר קולגן
 
ניתן לבצע מתיחת פנים בוטוקס כהליך העומד בפני עצמו, או בשילוב של חומרי מילוי עוריים, בהתאם למידת סימני ההזדקנות. בדרך כלל, טיפולי בוטוקס יכולים להישמר בעזרת 2-4 ביקורים במהלך השנה. בייעוץ שלך, ד”ר פרידמן יתאים לך באופן אישי תוכנית טיפולים, על מנת שתוכל/י לשקם ולהעצים את המראה הייחודי והצעיר שלך.

איפה אני יכול להזריק בוטוקס?

ניתן להזריק בוטוקס במצח העליון. במצח התחתון לא ניתן להזריק בוטוקס מכיוון שהוא עלול לגרום לצניחת העין.
בוטוקס יכול ליצור צורת עין יפה, וניתן להשתמש בו יחד עם מילוי עורי.

ניתן להזריק בוטוקס ברקה לטיפול במיגרנות.

בוטוקס יכול לטפל בחריצים של העור סביב העיניים, לרוב בשילוב עם מילוי עורי.

באזור שמתחת לעיניים, הבוטוקס יכול לתת מענה לשריר מעובה המורגש כאשר מחייכים, כמו גם לקמטים ישירות מתחת לעיניים.

בוטוקס יכול לרכך קמטוטים מסביב לאף, המופיעים כאשר אדם פוזל או מזעיף פנים. בנוסף, בוטוקס יכול להרים את האף.
בוטוקס יכול לתת מענה לחיוך גומי, היפוך הפה וקמטים מעל השפתיים.
בסנטר יכול להיות שריר פעיל שניתן לטפל בו באמצעות בוטוקס.
בוטוקס יכול ליצור קו לסת יפה וסגלגל ולא מרובע. בנוסף, בוטוקס יכול לכווץ שרירים בולטים מאוד בקו הלסת, מה שעלול להיגרם כתוצאה מחריקת שיניים.
ישנם סוגים שונים של רצועות על הצוואר. ניתן לטפל ברצועות אנכיות על הצוואר באמצעות בוטוקס. ניתן לטפל ברצועות נפולות בצוואר בשילוב של מילוי עורי, בוטוקס תוך עורי ולייזר, שיכולים לשפר את שלמות העור ומרקם עור מקומט.

מה תופעות הלוואי לאחר טיפול בוטוקס/הזרקת בוטוקס?

אחת הסיבות העיקריות לבחור בקליניקה מקצועית היא מניעת סיבוכים אפשריים. יחד עם זאת – כדאי לדעת שתופעות הלוואי של הזרקת בוטוקס הן בדרך כלל קלות ומקומיות, וכוללות נפיחות מקומית ואדמומיות שנמשכות מספר דקות לאחר הטיפול. לעתים יכולים להתפתח “סימנים כחולים” במקום ההזרקה, אך גם הם בדרך כלל נעלמים במהרה.

מדוע לבחור בטיפולי בוטוקס אצל ד”ר פרידמן?

ד”ר פרידמן הוא מומחה לרפואת עור בישראל וארה”ב, עם ניסיון מעל 25 שנה בתחום. כרופא מנוסה, ד”ר פרידמן מכיר את אנטומית גוף האדם וכן היכן המקום הטוב ביותר לבצע את הזרקת הבוטוקס, בכדי להביא לתוצאות הטובות והטבעיות ביותר. במהלך מפגש הייעוץ עם ד”ר פרידמן, הוא יתאים תוכנית טיפולים מיוחדת עבורכם, כדי שתוכלו לשחזר ולשפר את המראה הצעיר והייחודי שלכם.

שאלות ותשובות נפוצות על טיפולי בוטוקס:

בין 3-6 חודשים, כאשר התקופה משתנה בין אדם לאדם. אצל חלק מהאנשים, ככל שחולפות השנים, המרווחים בין הטיפולים הולכים וגדלים, כך שיש מקרים בהם ניתן לחכות גם 9 חודשים בין טיפול אחד לבא אחריו.

בגלל שהתהליך מבוצע ללא הרדמה יתכן aתרגישו אי-נוחות קלה, אך לא הרבה יותר מכך. במידה ואתם רגישים לכאב, ניתן למרוח משחת אלחוש לפני הטיפול. במידה שתחושו כאבים לאחר הטיפול מומלץ לעדכן את הרופא המטפל.

התוצאות נראות במלואן לרוב תוך שבוע, אך הטווח הוא בין 3 ל-10 ימים, בהתאם למקום הטיפול ולעומק הקמטים.

מחיר הטיפולים משתנה בהתאם למקום ההזרקה בכמות ההזרקות הנדרשת

 ובטיפולים נוספים אם יש צורך בהם. בפגישת הייעוץ הראשונית ד”ר פרידמן יבדוק אם המטופלים באילו מקומות הם רוצים להזריק ויבחן את עור הפנים, ובהתאם לכך יתן הצעת מחיר.

בחלק זה יש להציג מספר תמונות נבחרות המשקפות היטב את השיפור שבין טרם הטיפול בבוטוקס ובין שלאחר טיפול בוטוקס.

שתוכלי לשחזר ולשפר את המראה הצעיר והייחודי שלך.

טיפולים נוספים

לקבלת מידע נוסף על מנת לבקש ייעוץ, צרו עמנו קשר או התקשרו למשרדינו

לקביעת ייעוץ השאירו פרטים

Book An Appointment​