טיפולים אסתטיים

ד”ר דוד פרידמן הוא מומחה לרפואת עור בישראל ובארצות הברית, המביא איתו לקליניקה ניסיון של למעלה מ-30 שנה בטיפולי עור אסתטיים א-כירורגיים לפנים ולגוף. ד”ר פרידמן מספק את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הדרמטולוגיה האסתטית, תוך שימוש בטכנולוגיות לייזר חדישות וחומצה היאלורונית.

שיטות הטיפול

ד”ר פרידמן מספק ללקוחותיו את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הדרמטולוגיה האסתטית, תוך שימוש בטכנולוגיית לייזר חדישות וחומרי מילוי באיכות הגבוהה ביותר, עם דגש על חומצה היאלורונית.

הכנות לטיפול

במסגרת ההכנות לכל טיפול נפגש ד”ר פרידמן עם המטופלים, ובודק יחד איתם את הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאה הרצויה להם. במסגרת אותו מפגש הייעוץ וההכנה יקבלו המטופלים הסבר גם לגבי זמן הטיפול עצמו, זמני ההחלמה הצפויים מהטיפול ויוכלו לקבל תשובות לכל שאלה או חשש שיש להם.

יתרונות בטיפולים אסתטיים ללא ניתוח

  • טיפולים בדרך כלל בטוחים יותר.
  • טיפולים פחות פולשניים.
  • אין צורך בהרדמה כללית.
  • לרוב זמן ההחלמה יהיה קצר יותר.
  • חזרה מהירה יותר לשגרה.

איכות החומרים לתוצאות הטובות ביותר

ד”ר פרידמן מאמין בשימוש בחומרים הטובים ביותר שיוצאים לשוק. בין היתר תוכלו לקבל בקליניקה טיפולים של מילוי קמטים, טיפולי בוטוקס, הסרת צלקות, הסרת קעקועים וטיפול בסימני מתיחה.

מומחיות

ד”ר פרידמן הוא רופא ותיק ומומחה שנים רבות בטיפולים אסתטיים מתקדמים. כחלק מעבודתו הוא המנהל הרפואי של חברת קנדלה ישראל, ובמסגרת פעילותו בחברת אלרגן ישראל הוא מאמן רופאים אחרים בטכניקות מילוי העור העדכניות והטבעיות ביותר כיום.

הטיפולים האסתטיים היעילים והפופולריים ביותר

אצל ד”ר פרידמן תוכלו לקבל שורה של טיפולים בהם הסרת קעקועים בלייזר, הסרת צלקות, טיפול בסימני מתיחה, הסרת שיער בלייזר, טיפול והעלמת צלקות אקנה וכן הזרקות בוטוקס.

לפני כל טיפול מתקיימת פגישת ייעוץ עם שבמהלכה מותאמת תוכנית טיפולים על פי הצרכים והרצונות שלכם. המטרה הסופית היא לשפר את המראה החיצוני לשביעות רצונכם במינימום התערבות כירורגית ובפולשנות מינימלית.

לפני כל טיפול מתקיימת פגישת ייעוץ עם שבמהלכה מותאמת תוכנית טיפולים על פי הצרכים והרצונות שלכם. המטרה הסופית היא לשפר את המראה החיצוני לשביעות רצונכם במינימום התערבות כירורגית ובפולשנות מינימלית.

שאלות נפוצות בנושא טיפולים אסתטיים

כל החומרים בהם משתמש ד”ר פרידמן הם האיכותיים ביותר בשוק ומאושרים ע”י משרד הבריאות, וכן ע”י הגופים המחמירים ביותר ברחבי העולם. המכשירים בהם נעשה שימוש עברו בדיקות קפדניות גם הם, ולצד ניסיונו הרב של ד”ר פרידמן, הם בטוחים לשימוש.
טיפול אסתטי מתאים כמעט לכל אדם מעל גיל 18. ישנם מצבים בהם אין אפשרות לבצע טיפולים ספציפיים: הריון, הנקה, מחלות מסוימות, נטילת תרופות מסוימות או רגישות לאחר המרכיבים של חומרי הטיפול. במהלך פגישת הייעוץ בודק ד”ר פרידמן מול המטופלים את כל התנאים לפני שמתקדמים הלאה.
הדבר משתנה בין טיפול לטיפול וכמובן בין מטופל למטופל. ישנם טיפולים עליהם צריך לחזור כל כמה חודשים, כמו טיפול להסרת שיער או טיפולי קמטים, בעוד שטיפולים כגון הסרת קעקועים – מסתיימים לאחר שהקעקוע מוסר.
לא – בחלק מהטיפולים זמן ההחלמה הוא אפסי ועומד על מספר דקות, ובטיפולים אחרים זמן ההחלמה עומד על מספר ימים, לעיתים מספר חודשים, בהתאם לסוג הטיפול. על כל פנים הרוב המכריע של המטופלים יוכלו לחזור לשגרת יומם מיד לאחר שיצאו מהמרפאה ללא שום מגבלה.

UltraClear – חדש!

הצערת הפנים בכמה שנים כבר מטיפול ראשון, מהיר ונוח ככל שאנו מתבגרים, הצטברות השפעת החשיפה לשמש, לזיהום אויר ולכוח המשיכה,

למידע נוסף »

הפחתת קמטים

קמטים הם חלק טבעי מתהליך ההזדקנות. העור שלך נהיה דק יותר, יבש יותר, ופחות אלסטי ככל שמתבגרים ואלמנטים כמו השמש

למידע נוסף »

מתיחת צוואר

הסרת שומן בצוואר ומיצוק הצוואר מה זה שומן בצוואר שומן בצוואר מתבטא בעור רפוי מתחת לצוואר. תהליך ההזדקנות גורם לאובדן

למידע נוסף »

לקביעת ייעוץ השאירו פרטים

Book An Appointment​