ד"ר דוד פרידמן

מומחה לרפואת עור אסתטית ולייזר

25 שנות ניסיון ביצירת יופי טבעי

לאהוב שוב את העור שלך

ברוכים הבאים לפרקטיקה הפרטית של ד"ר דוד פרידמן לטיפולי עור בלייזר וטיפולים אסתטיים.
ד"ר פרידמן הינו מומחה לרפואת עור בישראל וארה"ב, ובעבר שימש כסגן פרופסור לדרמטולוגיה באוניברסיטת בראון. ד"ר פרידמן הינו המנהל הרפואי של קנדלה ישראל וטריינר עבור רופאים באלרגן ישראל.

ד"ר פרידמן מתמחה בטיפולי עור אסתטיים ללא ניתוח כולל פיסול פנים עם חומצה היאלורונית, בוטוקס וטיפולי עור קוסמטיים ורפואיים תוך שימוש בלייזרים ומכשירים מבוססי אנרגיה מתקדמים.

צרו עמנו קשר כדי ליצור את המראה הצעיר והטבעי שלך.


מתודולוגיית הטיפול שלנו

ד"ר פרידמן מאמין ביופי טבעי, ולהרגיש ולהראות במיטבך . השיפורים נעשים באופן עדין, כך שאף אחד לא ישים לב למה נעשה, רק שיש לך מראה נהדר ורענן. ייפוי טבעי ללא ניתוח נעשה במיומנות רבה על ידי ד"ר פרידמן עם ראייה אומנותית, ותשומת לב לפרטים הקטנים.

הפרקטיקה מנהלת שתי מרפאות מתקדמות בירושלים וברמת אביב, ובכל אחת מהן חדרים ייעודיים ללייזר ולטיפולים קליניים. חדרי טיפולים מודרניים ונוחים בשני המקומות מצוידים במכשירי לייזר דרמטולוגיים המתקדמים ביותר. אנחנו מאמינים במתן שירות מקצועי, יוצא מן הכלל למטופלים שלנו, באווירה שלווה ונעימה. ד"ר פרידמן שואף לשמור על הרמה הגבוהה ביותר של סטנדרטים במגוון וברמה של הטיפולים, וכן בצוות המנהלי האכפתי במשרד. כל פציינט חשוב!

אל תסתמך רק על המילה שלנו

time logo
mako logo
Forbes logo
the Jerusalem post logo
Ynet logo